Afdrukken

Programma van de WK-match 2009 (klik hier voor het programmaboekje in pdf-formaat):

Ronde 1. Zaterdag 6 juni 2009 in het Muziekkwartier te Enschede.

Ontvangst genodigden: 11.30 uur
Aankomst spelers: 11.45 uurDemonstrateur: Ton Sijbrands
Openingsceremonie: 12.00 uur
Eerste zet: 12.45 uur
Aansluitend aanvang van de eerste ronde.

Demonstrateur: Ton Sijbrands

Ronde 2. Zondag 7 juni Muziekkwartier, aanvang 12.00 uur, einde 18.00 uur.
Demonstrateur:  Paul Oudshoorn

Ronde 3. Maandag 8 juni Muziekkwartier, aanvang 12.00 uur, einde 18.00 uur.
Ronde 4. Dinsdag 9 juni Muziekkwartier, aanvang 10.00 uur, einde 16.00 uur.

Ronde 5. Woensdag 10 juni Gemeentehuis Twenterand, aanvang 15.00 uur einde 21.00 uur.
Schooldamtoernooi in Westerhaar, georganiseerd door DEZ-Westerhaar Witte van Moort.
Begin: 13.30 uur; einde: 16.45 uur.

Ronde 6. Donderdag 11 juni Gemeentehuis Twenterand, aanvang 12.00 uur, einde 18.00 uur.

De aanschuifsimultaan van Marino Barkel op donderdag 11 juni zal van 15:00 uur tot 18:00 uur gehouden worden in het  Gemeentehuis van Twenterand te Vriezenveen.

Vrijdag 12 juni rustdag, aanschuifsimultaan in het centrum van Hengelo door Alexander Schwarzman en Alexander
Georgiev
. Aanvang 14.00 uur.Marino Barkel

Ronde 7. Zaterdag 13 juni Stadhuis Hengelo, aanvang 12.00 uur, einde 18.00 uur.
Schooldamtoernooi in Stadhuis Hengelo, georganiseerd door "Orfam Telecom Twente".
Aanvang 11:00 uur.
Aanschuifsimultaan in het centrum van Hengelo door Pim Meurs, georganiseerd door "Orfam Telecom Twente". Aanvang 12.00 uur.

Ronde 8. Zondag 14 juni Stadhuis Hengelo, aanvang 12.00 uur, einde 18.00 uur, demonstrateur Auke Scholma.

Ronde 9. Maandag 15 juni Stadhuis Hengelo, aanvang 12.00 uur, einde 18.00 uur.
Ronde 10. Dinsdag 16 juni Stadhuis Hengelo, aanvang 12.00 uur, einde 18.00 uur.

Ronde 11. Woensdag 17 juni Muziekkwartier, aanvang 12.00 uur, einde 18.00 uur.
Schooldamtoernooi in Enschede georganiseerd door EDC Enschede.
Ronde 12. Donderdag 18 juni Muziekkwartier, aanvang 12.00 uur, einde 18.00 uur.

De sluitingsceremonie (indien de wereldkampioen dan bekend is) is op donderdag 18 juni 2009
omstreeks 18.00 uur in het Muziekkwartier te Enschede.Pim Meurs

Vrijdag 19 juni 2009: simultaan in het centrum van Enschede door Ton Sijbrands, georganiseerd
door EDC Enschede. Aanvang 15:00 uur.

Eventuele barrages:
De eerste barragedag is op zaterdag 20 juni 2009 om 11.00 uur bij de UT in Enschede, demonstrateur Auke Scholma.

De sluitingsceremonie (indien de wereldkampioen bekend is) is op zaterdag 20 juni 2009 om 18.00 uur bij de UT in Enschede.

De tweede barragedag is op zondag 21 juni 2009 bij de UT in Enschede. Het begintijdstip is, afhankelijk van het aantal reeds gevallen beslissingen, tussen 9.00 uur en 12.00 uur.

De sluitingsceremonie is op zondag 21 juni 2009 om 18.00 uur in Enschede.

De organisatie streeft er naar om nog een aantal extra keren een demonstrateur te hebben.

Nevenactiviteiten:
"Orfam Telecom Twente" (de 'omni-vereniging' van Twente’s Eerste en BDV Borne) verzorgt de
organisatie van de nevenactiviteiten in Hengelo.

Zaterdag 13 juni in de binnenstad van Hengelo: scholierentoernooi + stand/simultaan in de binnenstad.

EDC Enschede zorgt voor de organisatie van de nevenactiviteiten in Enschede.
schooldamtoernooi op woensdag 17 juni 2009
simultaan op 18 of 19 juni in de binnenstad van Enschede

DEZ-Westerhaar Witte van Moort zorgt voor de organisatie van de nevenactiviteiten in
Twenterand.
schooldamtoernooi op woensdag 10 juni in Westerhaar
simultaan op donderdag 11 juni in Vriezenveen